Mamy to! Po raz kolejny udało się zorganizować Koncert Pieśni Wielkanocnych, w ramach zadania “Salezjańska muzyka z Wronieckiej – wczoraj, dziś, jutro”. Na razie obejrzyjcie relację zdjęciową z tego wydarzenia, a czekajcie na nagrania!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej muzycznej przygody:
🎶 muzykom i śpiewakom za godziny prób
🫡 zaangażowanym w organizację za piękne przygotowanie
👏 publiczności, za tak liczne przybycie
💐 sponsorom i dobroczyńcom za wasze wsparcie
Zadanie sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.


































































